کنسرو های صادق

مزایای غذاهای کنسرو شده صادق

مزایای غذاهای کنسرو شده صادق

غذاهای اصیل و سنتی ایران که از لحاظ تأمین مواد مورد نیاز بدن بسیار مغذی می باشند ، از جایگاه ویژه ای در سبد غذایی خانوارهای ایرانی برخوردارند . یکی از راه های دسترسی به این مواد استفاده از کنسروها می باشد. در متن ذیل به برخی از  مزایای غذاهای کنسرو شده صادق اشاره میکنیم.

۱۲ نکته مثبت غذاهای کنسرو شده صادق

۱-حفظ حالت طبیعی مواد غذایی : غذاهای بسته بندی شده به دلیل این که به مدت طولانی در مجاورت هوای آزاد قرار نمی گیرد ، حالت طبیعی خود را حفظ می کنند
کنسرو ذرت صادق

کنسرو ذرت صادق

۲-قیمت مناسب : این نوع غذاها در مقایسه با سایر مواد غذایی از قیمت مناسب تری برخوردارند .
۳-نگهداری طولانی و آسان : از بزگ ترین امتیازات غذاهای کنسروی ، قابلیت نگهداری طولانی وآسان آن است.
کنسرو قارچ اسلایس صادق

کنسرو قارچ اسلایس صادق

۴-حمل و نقل آسان: این قبیل غذاها به دلیل سهولت حمل و نقل در مسافرت ، محیط کار و … بسیار مناسب هستند.
۵ عدم وجود ضایعات: از آنجایی که غذاهای کنسرو شده را می توان به اندازه دلخواه تهیه کرد و استفاده نمود ، بنابر این ضایعاتی را به همراه ندارند .
کنسرو لوبیا سبز صادق

کنسرو لوبیا سبز صادق

۶-سلامت غذا : به دلیل اینکه این نوع غذاها به صورت صنعتی و تحت نظارت و کنترل های بهداشتی تهیه می شوند ، از نظر سلامتی در جایگاه استاندارد قرار دارند.
۷- در دسترس بودن : شما به انواع غذاها ، میوه ها ، سبزی ها و… در تمام فصول سال دسترسی خواهید داشت .
کنسرو نخود آبگوشتی صادق

کنسرو نخود آبگوشتی صادق

۸-تنوع : غذاهای کنسرو شده با تنوع فراوان از هر نوع مرز جغرافیایی و اختلاف زمانی و اقلیمی عبور کرده و میتوانند مجموعه ای متنوع از مواد غذایی را در اختیار شما قرار دهند .
۹-صرفه جویی در زمان : برای آماده کردن و مصرف این نوع غذاها به زمان زیادی نیاز نیست .
کنسرو عدسی صادق

کنسرو عدسی صادق

۱۰-درج ارزش تغذیه ای آنها بر روی لیبل : افرادی که رژیم دارند و یا در طول روز باید میزان معینی کالری مصرف کنند به راحتی با استفاد از این نوع کنسروها می توانند رژیم غذایی خود را تنظیم نمایند .
۱۱- کنترل مقدار نمک و روغن : استانداردهای میزان نمک وروغن در این نوع غذاها رعایت می شود. طبق این استانداردها نمک کمتر از ۱/۵ در صد وروغن کمتر از ۴ درصد باید باشد .
کنسرو باقلا صادق

کنسرو باقلا صادق

۱۲-عدم استفاده ازمواد نگهدارنده در کنسرو : فرایند تولید محصولات کنسرو شده متفاوت از غذاهای آماده دیگر می باشد . این مواد غذایی پس از بسته ببندی قوطی ها در دستگاهی به نام اتوکلاو قرار می گیرندکه مرحله استریل کردن تجارتی نامیده می شود . در این پروسه کلیه میکروارگانیسم های بیماری زا و غیر بیماری زا از بین می روند بنابر این نیازی نیست که از مواد نگهدارنده در این محصولات استفاده شود .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *